Specialista sjednávání schůzek se zákazníky

Praha

Popis pozice

Společnost zabývající se pronájmem technologií na čištění a výdej pitné vody, hledá do svého týmu parťáka, který bude sjednávat schůzky obchodníkům. Vašimi zákazníky budou společnosti, které mají zájem o instalaci vysoce kvalitního výdejníku pitné vody v kancelářích pro své zaměstnance.

Společnost svými sofistikovanými technologiemi zamezuje spotřebě plastových lahví, snižuje uhlíkovou stopu a zároveň zákazníkům poskytuje nadstandardní služby v oblasti servisu zařízení.

Pozice je vhodná pro komunikativní a prozákaznické založené muže i ženy, které baví oslovování nových potenciálních zákazníků za účelem sjednání schůzky s obchodníkem. Nemusíte mít zkušenost s obdobnou náplní práce, na vše budete důkladně zaškoleni, je pouze potřeba mít zápal pro obchod. Kanceláře v Praze v Čestlicích.

Odměnou Vám kromě fixní mzdy bude variabilní složka mzdy, smartphone, tablet, laptop, stravenky, občasný home office, flexibilní pracovní doba, volná ruka při organizaci vlastní náplně práce a smlouva na HPP nebo v případě zájmu IČO.

  • zpracování telefonických i mailových poptávek od zákazníků a předání na příslušného obchodníka

  • kontaktování potenciálních zákazníků, kteří navštívili firemní webové stránky

  • aktivní kontaktování potenciálních zákazníků z databází, za účelem sjednání schůzky s obchodníkem

  • domlouvání schůzek obchodníkům s potenciálními zákazníky

  • udržování aktuálních informací v klientské databázi

Profil kandidáta

  • skvělé komunikační dovednosti a prozákaznický přístup

  • zápal pro obchod

  • nebát se aktivně oslovovat zákazníky po telefonu

Nabízíme

  • atraktivní mzdové ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem

  • měsíční bonusy závislé na Vašich výsledcích

  • smartphone a laptop

  • občasný home office

  • flexibilní pracovní doba

  • příspěvky na stravování

  • každé pondělí firemní snídaně

  • občerstvení na pracovišti

  • společenské firemní akce

  • teambuildingy

  • důkladné zaškolení

  • pravidelné vzdělávání v oboru

  • velmi příjemné pracovní prostředí v menší české společnosti

  • kanceláře v Praze v Čestlicích

  • standardní smlouva na HPP nebo IČO

  • nástup možný ihned nebo dohodou

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Odměny ke mzdě

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Andrea Bolvanová
+420 728 275 980
ID: 4776298  Datum zveřejnění: 5.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.