Farmaceutický reprezentant pro Prahu - zubní implantáty

Praha

Popis pozice

Náš skvělý klient, úspěšný výrobce stomatologických potřeb, momentálně rozšiřuje svůj malý obchodní tým a hledá zkušeného obchodníka, který pomůže firmě s rozvojem businessu v Praze.

  • Prodej stomatologických potřeb zubním klinikám v Praze

  • Pravidelná komunikace se zubními lékaři, jejich návštěvy

  • Příprava akčního plánu pro zvýšení povědomí o značce na trhu

  • Účast na seminářích, exhibicích atd.

  • Analýza trhu, konkurence

  • Reporting nadřízenému

Region: Praha

Profil kandidáta

  • Máte bohaté zkušenosti v oblasti dental fieldu (obchod, dentální hygiena, technik)

  • Domluvíte se anglicky

  • Máte výborné komunikační a prezentační schopnosti

  • Jste aktivní řidič/ka

Nabízíme

  • Atraktivní platové ohodnocení (fixní plat 45 - 80.000 podle zkušeností + měsíční motivační bonusy)

  • Zázemí stabilní mezinárodní firmy

  • Možnost podílet se na rozvoji businessu v ČR

  • HPP s nástupem dle Vašich možností

  • Firemní benefity (22 dní dovolené, příspěvek na dopravu, mobil, notebook, firemní auto...)

  • Kancelář v Praze

Benefity

  • Služební automobil

  • Dovolená navíc

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Iva Wojnarová
+420 731 637 828
ID: 4776585  Datum zveřejnění: 5.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc