Obsluha CNC mimo automotive: Objevuj nové výzvy v obrábění!

Liberecký kraj

Popis pozice

Máte minimálně vyučení v oblasti strojírenství a zkušenost s obsluhou CNC? Chcete pracovat mimo automotive a svou práci odvádíte zodpovědně?

Pak pro Vás mám skvělou příležitost pouze na 2 směny!

  • obsluha přesného obráběcího CNC stroje (soustruh, frézka)

  • malosériová nebo kusová výroba dílů pro přesnou mechaniku nebo optoelektroniku

  • kvalitativní kontrola výroby a spolupráce s oddělením technické kontroly

  • seřizování strojů a tvorbě seřizovacích a technologických postupů

  • trvalé zlepšování a stabilizace obráběcích procesů

Profil kandidáta

  • SOU/SŠ vzdělání technického směru, popřípadě praxe ve strojírenském oboru

  • znalost čtení technických výkresů

  • aktivní přístup, flexibilita, ochota dalšího vzdělávání

  • zodpovědnost, pracovitost

  • ochota práce ve dvousměnném provozu

  • znalost práce na CNC strojích výhodou

Nabízíme

  • perspektivní zaměstnání MIMO oblast automotive

  • práce na základě moderních standardů v optoelektronice

  • spolupráce na vývoji špičkových výrobků s mezinárodními patenty

  • odpovídající platové ohodnocení (zařazení do kvalifikačních tříd dle znalostí) + bonusy/prémie,

  • 5 týdnů dovolené

  • věrnostní program Flexi Sodexo Pass

  • Sodexo Gastro Card – hodnota stravného 150,- Kč/směnu – 45% zaměstnanec 55% zaměstnavatel

  • výběr teplých nápojů na pracovišti zdarma

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • rodinné permanentní vstupenky do ZOO + IQ Landie

  • vzdělávací kurzy a školení

Benefity

  • Dovolená navíc

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Veronika Davidová
ID: 4776834  Datum zveřejnění: 5.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.