Technik/vývojář obalových řešení

Středočeský kraj

Popis pozice

Úspěšná technická společnost podnikající v oblasti obalových materiálů, aktuálně hledá novou posilu do svého malého obchodního týmu.

Místo výkonu práce: Praha – východ, Radonice

  • Vývoj obalových řešení a obalů

  • Testování vzorků a hledání optimálního řešení

  • Kalkulace cen vyvinutých obalových řešení v jednotném kalkulačním systému

  • Práce v CAD programu Rhino

  • Příprava výkresové dokumentace a podkladů pro objednávání výsekových nástrojů

  • Komunikace s obchodníkem nebo zákaznickým servisem ohledně zadání, průběhu nebo celkového řešení projektu

  • Komunikace s oddělením výroby ohledně vzorků, nástrojů a realizace projektů

  • Spolupráce při vzorování – kontakt s výrobou

Profil kandidáta

  • Znalost CAD prostředí

  • Zkušenosti na obdobné pozici (designér, vývojář, konstruktér) výhodou

  • Ochota a schopnost naučit se jednotlivé typy materiálů a zvládnout základním způsobem dostupnou technologii zpracování

  • Chuť a schopnost vymýšlet funkční řešení a dotahovat je do konce

Nabízíme

  • 100 Kč stravenky (plně hrazené)

  • Dotace na Multisport kartu

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příležitostný Home Office

  • Hrazený kurz angličtiny v rámci pracovní doby

Benefity

  • Stravenky

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jan Cizl
ID: 4777268  Datum zveřejnění: 6.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.