Údržbář CNC strojů

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Naše firma pochází ze Švýcarska a zabýváme se zakázkovou výrobou bimetalových válců a vysokovýkonných šneků ke strojním částem, které dodáváme těm největším zpracovatelům plastů do jejich výrobních závodů.

Aby u nás vše šlapalo s přesností švýcarských hodinek, potřebujeme posilu na pozici údržbáře. Stačit vám budou zkušenosti s údržbou výrobního zařízení (včetně CNC strojů) a ochota odpracovat jednou týdně odpolední směnu.

  • Diagnostika a oprava elektrických závad našich NC a CNC strojů

  • Údržba elektrotechnického zařízení, budov a jejich vybavení

  • Preventivní prohlídky strojů pro včasné odhalení možných závad – v případě potřeby je nutné zajistit nápravné opatření

  • Práce s výkresy

Profil kandidáta

  • Praxe na podobné pozici v rámci strojí údržby

  • Zkušenosti s údržbou CNC strojů

  • Orientace v elektrických schématech

Nabízíme

  • Náborový příspěvek 60 000 Kč

  • Čtvrtletní a všemožné další bonusy

  • Příspěvek na stravování

  • 5 týdnů dovolené

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Nadstandardní lékařská péče

  • Relokační bonus

  • Stravenkový paušál

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Kateřina Procházková
+420734767540
ID: 4777282  Datum zveřejnění: 6.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.