Administrativní a marketingová podpora

Praha

Popis pozice

Pro našeho klienta, společnost zabývající se mezinárodní logistikou v automobilovém průmyslu, hledáme administrativně zdatného a kreativního člověka, který bude vytvářet administrativní zázemí pro kolegy a marketingové materiály pro vedení společnosti.

  • Vytváření profesionálních prezentací v MS PowerPoint pro účely vedení společnosti

  • Administrativní podpora týmu při realizaci nového projektu v oblasti automotive

  • Příprava materiálů na pravidelné měsíční schůzky a průběžná kontrola plnění úkolů

  • Práce na interních marketingových projektech

  • Administrativní a asistentská podpora jednatele společnosti a obchodního ředitele

Profil kandidáta

  • Umíte vytvořit poutavou prezentaci v MS PowerPoint

  • Máte zkušenosti na administrativní pozici

  • Jste kreativní a máte organizační talent

  • Domluvíte se anglicky alespoň na úrovni B2

  • Zkušenost s marketingem je výhodou

Nabízíme

  • Dlouhodobá pracovní příležitost ve firmě s mezinárodním zázemím

  • Práce v moderní budově v atraktivní lokalitě u Invalidovny

  • 5 týdnů dovolené

  • 4 sick days po odpracování 1 roku

  • Stravenky v hodnotě 120 Kč

  • Příspěvek na Multisport kartu

Benefity

  • Stravenky

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lucie Hlaváčková
+420725807246
ID: 4779285  Datum zveřejnění: 8.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.