LEAN Specialista - praxe alespoň 1 rok

Plzeňský kraj, Česko

Popis pozice

Máte alespoň jeden rok zkušenosti s optimalizací a zlepšováním výrobních procesů z výrobní firmy? Ovládáte angličtinu ?

Pokud hledáte práci jako Lean specialista, pošlete nám svůj životopis.

  • podílení se na optimalizaci a zlepšování výroby

  • tvorba plánu na zlepšování lean aktivit

  • zodpovědnost za úspěšnou implementaci LEAN metod napříč celou organizací

  • spolupráce na inovacích produktů, procesů a strategických inovacích

  • návrh nových pracovních postupů na zvýšení efektivnosti výroby

  • vzdělávání a trénink pracovníků v oblasti zlepšování procesů

  • sledováni KPI

Profil kandidáta

  • zkušenosti se zlepšováním výrobních procesů (automotive/ strojírenská výroba) - alespoň 1 rok

  • předchozí praxe z oblasti štíhlé výroby

  • angličtina na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • půlroční bonusy

  • příspěvek na dojíždění do zaměstnání

  • příspěvek na volnočasové efektivity

  • možnost Multisport karty

  • přípěvek na stravování

  • přípěvek na penzijní připojištění

  • 25 dní dovolené

  • pracovní smlouva na dobu neurčitou

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na dopravu

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Cafeteria systém

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Markéta Šlechtová
ID: 4779287  Datum zveřejnění: 8.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.