Asistent/ka jednatelů společnosti

Praha

Popis pozice

Hledáme zkušenou asistentku, která bude fungovat v týmu s druhou asistentkou, se kterou budete poskytovat kompletní administrativní podporu našim 3 jednatelům, ze kterých jsou 2 cizinci.

Pozice je vhodná pro kandidáty s předchozí zkušeností na obdobné pozici, výbornou znalostí angličtiny, silnými organizačními dovednostmi a schopností zvládat více úkolů. Kanceláře v Radonicích u Černého Mostu.

Odměnou Vám kromě atraktivní mzdy bude 25 dní dovolené, příspěvky na stravování, Cafeterii, Multisport kartu, penzijko, slevy u cestovních kanceláří, vánoční poukázky na nákupy a mnoho dalšího. Smlouva na HPP.

  • spravovat kalendáře, koordinovat a plánovat schůzky a jednání

  • zajišťovat pracovní cesty – letenky, ubytování, víza, doprava atd.

  • připravovat prezentace a oficiální korespondenci

  • zpracovávat citlivé a důvěrné dokumenty, zajišťovat jejich archivaci a likvidaci

  • správa e-mailu, určování priorit

  • koordinovat projekty a nejrůznější akce, zajišťovat dodavatele

  • administrativně podporovat vedení společnosti

  • denně aktivně komunikovat v anglickém jazyce

Profil kandidáta

  • předchozí zkušenost na pozici asistentky vedení společnosti

  • výborná znalost anglického jazyka (jednatelé, pro které budete pracovat jsou cizinci)

  • časová flexibilita (ve spolupráci s druhou asistentkou zajistit chod kanceláře od 8 do 18 hod.)

  • dobrá znalost MS Office

  • výborné organizační schopnosti a time management

  • jste diskrétní a umíte zachovat mlčenlivost

Nabízíme

  • atraktivní mzdové ohodnocení

  • 25 dní dovolené

  • příspěvky na stravování

  • příspěvky na volnočasové aktivity (formou Cafeterie)

  • příspěvky na Multisport kartu

  • příspěvky na penzijní připojištění

  • vánoční poukázky na nákupy

  • slevy u cestovních kanceláří

  • pravidelné navyšování mzdy

  • rádi vás podpoříme v oblasti dalšího vzdělávání (např. jazykové kurzy)

  • občerstvení na pracovišti

  • teambuildingové aktivity a firemní akce

  • přátelské pracovní prostředí

  • kanceláře v Radonicích kousek do Černého Mostu

  • standardní smlouva na HPP

  • nástup možný ihned nebo dohodou

Benefity

  • Dovolená navíc

  • Cafeteria systém

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Andrea Bolvanová
+420 728 275 980
ID: 4779536  Datum zveřejnění: 8.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.