Kontrolor / - ka zásilek

Praha

Popis pozice

Hledáte stabilní zaměstnání na dlouhodobou spolupráci?

Vyhovuje Vám dvousměnný režim a rádi se učíte novým věcem?

Pokud ano, tak hledáme právě Vás. Zašlete nám svůj životopis a my se již o vše postaráme.

  • Nakládka a vykládka zásilek

  • Výstupní kontrola vychystaných zásilek

  • Identifikace a třídění zásilek

  • Kontrola vnějšího stavu zásilek

  • Inventarizace zásilek

  • Běžná údržba svěřených manipulačních prostředků a prostor

Profil kandidáta

  • Zkušenosti minimálně 1 rok na pozici skladníka v dopravní nebo zasílatelské společnosti - výhodou

  • Přesnost, vytrvalost

  • Smysl pro týmovou práci

  • Osvědčení a znalost ovládání manipulační techniky

  • Ochota pracovat ve dvousměnném režimu (ranní, odpolední)

Nabízíme

  • spolupráce na hlavní pracovní poměr

  • mzda: 28 000,- Kč / měsíc

  • měsíční bonusy až 6 000,- Kč

  • 4 týdny dovolené

  • stravenky v hodnotě 100,- Kč / směna

  • lokalita: Jažlovice (svozový autobus z Roztyl)

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sabina Šváchová