Teamleader – MS v hokeji 2024

Praha

Popis pozice

Máš zkušenost s vedením lidí a chceš při práci něco zažít?

Jsi časově flexibilní od 29.4-30.5.2024?

3x ANO – postupuješ a těšíme se na tebe ve finále!!

  • Tvým úkolem bude kontrolovat lidem vstupenky a radit jim s místem jejich sedadel, ale zároveň budeš i oporou pro kolegy, kteří si nebudou vědět rady.

Profil kandidáta

  • Časová flexibilita – směny od 12-24 hod. Období akcí: 29.4-30.5.2024

  • Dochvilnost

  • Spolehlivost

Nabízíme

  • DPČ

  • Práce, která tě bude bavit!!

  • Pokud se ti budeme líbit a ty se budeš líbit nám (MATCH!!), možnost i dlouhodobé spolupráce – další skvělé akce, kterých se můžeš účastnit

  • Super lokalita, super dostupnost – O2 Aréna, Českomoravská Praha 9

  • Možnost týdenních záloh (záleží na možnost odpracovaných hodin)

Neváhej, pošli nám své CV a my už se o vše postaráme!! Pokud potřebuješ bližší informace, zavolej na tel.: 773 769 180

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sabina Šváchová
ID: 4779545  Datum zveřejnění: 8.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.