Seřizovač, práce u nás je jistota!

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Hledáme nového kolegu na pozici Seřizovač vstřikolisu do zavedené firmy s rodinnou atmosférou v Bruntále.

Nástup přímo do kmene!

Pokud hledáš stabilní práci, která tě bude bavit, rádi tě přivítáme do našeho týmu.

  • Nastavení a provoz vstřikovacích lisů podle specifikací výrobku a procesních listů

  • Monitorování provozu vstřikovacích lisů a průběžná kontrola kvality vstřikovaných dílů

  • Řešení běžných problémů v průběhu procesu a provádění preventivní údržby zařízení

  • Spolupráce s ostatními členy týmu v oblasti výroby a kvality

Profil kandidáta

  • praxi ve výrobní firmě (min. 2 roky)

  • znalost vstřikolisů a jejich seřízení

  • ochotu pracovat ve směnném provozu (R-O-N)

  • fyzická zdatnost

Nabízíme

  • Fixní měsíční mzdu 25000 – 35000 Kč dle zkušeností

  • Stravenkový paušál

  • 5 týdnů dovolené

  • Příspěvek na volnočasové aktivity 700 Kč/ měsíčně

  • Po šesti měsících příspěvek na penzijní připojištění

  • Prémie k životním jubileum

  • Firemní akce

  • Dobrá dopravní dostupnost – vlak i autobus 5 minut od firmy

  • Nástup přímo do kmene společnosti

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jan Martinek