Operátor výrobní linky v centru Prahy!

Praha

Popis pozice

Hledáte stabilní zaměstnání v centru Prahy (kousek od metra Vysočanská)?

Máte zkušenosti ve výrobě a nebojíte se učit novým věcem?

Pokud ano, tak hledáme právě Vás!

Pro našheho významného klienta z oboru potravinářství hledáme šikovné Operátory do výroby!

  • obsluhovat výrobní stroje na moderní nápojové lince (naše výroba je poloautomatizovaná / automatizovaná),

  • provádět drobnou údržbu v případě zastavení stroje,

  • dodržovat pracovní postupy v souladu s hygienickými a technickými předpisy a návody.

Profil kandidáta

  • zkušenost v potravinářské výrobě (výhodou)

  • ochota pracovat v nepřetržitém provozu 12 hod/směny - bez víkendů! (3-5 směn týdně, denní 6-18h, noční 18-6h)

  • manuální zručnost či zkušenost na podobné pozici

  • spolehlivost a loajalita

Nabízíme

  • spolupráce na hlavní pracovní poměr v kmenovém stavu společnosti

  • mzda: až 36 000 Kč / měsíc

  • 25 dní dovolené

  • příspěvek na stravování (závodní jídelna) a na dopravu

  • benefitní program

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • lokalita: Praha - Vysočany

Benefity

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sabina Šváchová