Retrakář/skladník v centru Prahy!

Praha

Popis pozice

Hledáte stabiní zaměstnání v centru Prahy (kousek od metra Vysočanská)?

Máte zkušenosti na retraku a baví Vás práce skladníka?

Pokud ano, tak hledáme právě Vás! Zašlete nám svůj životopis a my se již o vše postaráme.

Pro našeho klienta z potravinářské výroby hledáme zkušené Retrakáře, kteří se nebojí manipulovat techniku až do 11 m.

  • manipulovat s paletami po skladu: odběr z výrobní linky > sklad > regály,

  • přeskladňovat zboží v regálech: vychystávat / naskladňovat,

  • připravovat transport,

  • provádět měsíční inventury.

Profil kandidáta

  • s prokazatelnými zkušenostmi v řízení retraku – vyzkoušíme si Vás, řízení čelního VZV výhodou,

  • s praxí 2-3 roky, zvedáním do 11m a schopností obsloužit 30 palet za hodinu,

  • s ochotou pracovat ve 12h směnách PO-PÁ, denní, noční (týdně 2- 4 směny),

  • s týmovým duchem a smyslem pro kolegialitu,

  • s dobrou fyzickou kondicí,

  • s čistým trestním rejstříkem

Nabízíme

  • spolupráce na hlavní pracovní poměr v kmenovém stavu společnosti

  • mzda: až 38 000 Kč / měsíc

  • 25 dní dovolené

  • příspěvek na stravování (závodní jídelna) a na dopravu

  • benefitní program

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • lokalita: Praha - Vysočany

Benefity

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sabina Šváchová