Seřizovač strojů, nástup přímo do kmene

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Do zavedené firmy v Bohumíně, která se zabývá výrobou a produkcí izolace z kamenné hmoty hledáme nové kolegy na pozici Seřizovač.

Nástup přímo do kmene společnosti!

  • Seřizování a provádění korekcí na svěřených linkách

  • Zodpovědnost za správný chod linek a kvalitu výroby

  • Zodpovědnost za správný chod svěřeného pracoviště - organizace a přidělování práce operátorům

  • Podílet se na údržbě zařízení

Profil kandidáta

  • Praxe na pozici seřizovače

  • Zkušenost s robotickými pracovišti výhodou

  • Práce na PC - schopnost nastavit parametry na strojím zařízení ( ovládání PLC)

  • Zodpovědnost a spolehlivost v plnění zadaných úkolů

  • Ochota pracovat v nepřetržitém 12hod. režimu směn

Nabízíme

  • Dlouhodobá práce ve stabilní společnosti

  • Docházkový bonus

  • Výkonnostní bonus

  • Příspěvek na dopravu dle vzdálenosti bydliště

  • 5 týdnů dovolené

  • Měsíční příspěvek do Cafeterie

  • Příspěvek na stravování v závodní kantýně

  • Věrnostní bonusový systém

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na dopravu

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jan Martinek
ID: 4779885  Datum zveřejnění: 8.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.