CNC operátor – soustružník

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

V současné době hledáme nového člena týmu na pozici CNC operátor – soustružník. Společnost vyznačuje precizní obrábění a nejen to. Je také předním dodavatelem prvotřídních návarů vyrobených z niklových slitin, složitých montovaných celků, a dokonce provádí hydrostatické a plynové tlakové zkoušky. Staňte součástí této inovativní a dynamické organizace!

  • Aktivní obsluha CNC soustruhu

  • Precizní nastavení a fixace obrobků

  • Výběr optimálních řezných parametrů a nástrojů pro dokonalé obrábění

  • Úprava programu dle aktuálních potřeb a provedení případných korekcí

  • Důkladné měření jak obrobených, tak hotových dílů

  • Zručná manipulace s obrobenými díly

  • Kvalitní kontrola výrobků po dokončení obrábění

Profil kandidáta

  • Znalost výkresové dokumentace a schopnost precizního obrábění a měření přesných dílů

  • Neústupnost v dosažení maximální kvality

  • Spolehlivost a pečlivost v každodenní práci

  • Otevřenost a schopnost učit se novým dovednostem

  • Ochota pracovat přesčas, když je to zapotřebí

  • Výhodou je znalost práce na soustruzích MAZAK 400II, SPU40, SUA 150, PUMA 700LY

Nabízíme

  • Práce v třísměnném provozu na HPP (Hlavní pracovní poměr)

  • Pracovní doba 7,5 hodiny s 30minutovou přestávkou

  • Mzda odpovídající vašim zkušenostem + odměny a prémie

  • 25 dní dovolené pro zajištění vašeho zaslouženého odpočinku

  • Široké spektrum benefitů, včetně stravenek, příspěvku k penzijnímu připojištění, příplatků za práci přesčas, a odměny za váš aktivní přístup k práci

  • Možnost neustálého profesního rozvoje, abyste mohli růst společně s námi

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Viola Demhasajová
+420703865275
ID: 4779890  Datum zveřejnění: 8.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.