Teamleader pro oddělení výrobní kvality

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti s řízením kvality v automotive výrobě a dokážete vést svěřený tým inženýrů?

Pokud ano, ráda bych vám představila následující nabídku.

  • Vedení týmu inženýrů kvality (3-6) a jejich metodická podpora

  • Zlepšování interních procesů souvisejících s kvalitou

  • Řešení příslušných problémů skrze využívání nástrojů kvality (APQP, PPAP, Ishikawa, 5WHY)

  • Příprava a účast na interních/externích auditech

  • Spolupráce s interními odděleními s cílem maximalizovat kvalitu a zefektivnit interní procesy

Profil kandidáta

  • Zkušenost na vedoucí pozici v kvalitě (vedení týmu)

  • Znalost automotive prostředí a jeho norem (IATF 16949)

  • Znalost využívání metod kvality

  • Komunikativní angličtinu

  • Analytické myšlení, vůdčí osobnost, výborné komunikační dovednosti

Nabízíme

  • Jedinečné projekty, které vás nepřestanou bavit (automotive, e-mobilita)

  • Prostor pro kariérní růst a osobní rozvoj

  • Pružnou pracovní dobu s možností využití home office

  • Dotované stravování přímo na pracovišti

  • Příspěvek na dojíždění, Multisport kartu

  • Týden dovolené nad rámec zákona

  • Příspěvek na penzijní připojištění a mnoho dalšího

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • 13. plat

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na Homeoffice

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Petra Vybíralová
ID: 4780138  Datum zveřejnění: 8.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.