Skladník / operátor – Velká Bíteš

Kraj Vysočina

Popis pozice

Pomáháme našim zákazníků vytvořit zdravější a bezpečnější svět poskytováním inovativních produktů a služeb v oblasti zdravotní péče, biologických věd a stomatologie. Přidejte se k nám.

  • Práce s vysokozdvižným vozíkem a paletovým vozíkem (vykládka/nakládka kamionů)

  • Přesun palet do sterilizačních zařízení a skladu

  • Budeš důležitou součástí úspěšného sterilizačního procesu

Profil kandidáta

  • Alespoň částečnou zkušenost s prací ve skladu

  • Zkušenost s ovládáním VZV

  • Zkušenost ve výrobě

  • Základní znalost práce na PC

  • Chuť pracovat v týmu

  • Zodpovědnost

Nabízíme

  • Smlouva na hlavní pracovní poměr

  • Mzda 33 000 Kč + příplatek za víkend

  • Každoroční zvýšení mzdy

  • Bonusy, prémie

  • Dovolená navíc

  • Přátelské prostředí a skvělý tým

  • Možnost postupu a růstu ve firmě

  • Dvousměnný provoz (ranní a odpolední směna)

Benefity

  • Odměny ke mzdě

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Lásková
+420727942189