Technický obchodník - Brno a okolí

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Nadšenci do obchodování – hledáme technicky zaměřeného obchodníka, který by chtěl pracovat v menší a přátelské společnosti.

Snažíme se našim zákazníkům nabízet vše potřebné pro CNC přístroje, a právě teď hledáme někoho, kdo vyznává obchod založený na charakteru a opravdové spokojenosti zákazníka. Nabídka nejlepšího řešení je naším posláním a vizí, i proto máme stabilní síť stálých a spokojených klientů, které bychom teď rádi předali někomu dalšímu k rozvoji a péči.

Pojďte s námi pečovat o naše klienty a případně přivádět i nové, kteří naše produkty potřebují.

  • V 1. měsíci zaškolení (produkty, obchodní dovednosti atd.)

  • Od 2. měsíce samostatná práce ve svěřeném regionu

  • Návštěvy u zákazníků, vedení obchodních schůzek, návrhy těch nejlepších řešení (4 dny v týdnu)

  • Administrativa, zpracování objednávek, reporting v interním systému (1 den v týdnu)

  • Občasná setkání (porady a meetingy) v sídle společnosti v Praze

Profil kandidáta

  • Dobrý technický background kvůli správnému pochopení produktů.

  • Zkušenosti v rámci obchodní činnosti, nebo talent a jiné předpoklady, že mezi nás zapadnete (dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování).

  • Anglický jazyk - postačí úroveň A2

  • Řidičský průkaz sk. B, bez kterého se naši obchodníci neobejdou (a neodjedou).

Nabízíme

  • Obchodní bonusy (od 2. měsíce)

  • 5. týden dovolené přes vánoční svátky

  • Služební automobil i k soukromým účelům

  • Služební telefon a notebook

  • Vzdělávací kurzy a školení

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Služební automobil

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Kateřina Procházková
+420734767540
ID: 4780414  Datum zveřejnění: 9.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.