Přípravář pro divizi dopravních staveb

Praha

Popis pozice

Aktuálně hledám vhodného kandidáta, který má vystudované stavebnictví a zkušenosti s přípravou staveb. Těšit se můžete na stabilní společnost, která patří ke špičkám v oboru, a mnoho zajímavých benefitů.

  • příprava nabídek pro stavební práce

  • aktivní zapojení při výpočtech cen stavebních prací

  • příprava staveb a technologických postupů

  • spolupráce na přípravě dokumentace pro změnové listy

  • příprava cenových nabídek pro subdodavatele

Profil kandidáta

  • vzdělání v oboru stavebnictví

  • praxe s přípravou staveb

  • aktivní řidič

  • orientace ve stavebních výkresech

  • výhodou je znalost kalkulačních softwarů

Nabízíme

  • stabilní a dlouhodobou spolupráci na zajímavých projektech

  • služební automobil

  • odměny z projektů

  • týden dovolené navíc, 3 sick days

  • stravenkový paušál

  • příspěvek na penzijní/životní pojištění

  • možnost vzdělávání a další benefity

Benefity

  • Služební automobil

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jan Cizl