Přípravář/rozpočtář staveb

Praha

Popis pozice

Pro středně velkou stavební společnost, která se zaměřuje na průmyslové, bytové a občanské stavby, hledám kandidáta pro přípravu staveb.

  • příprava technických, ekonomických a smluvních podkladů na základě rozpočtu a projektové dokumentace

  • příprava předávací dokumentace

  • příprava tendrů a následné vyhodnocování nabídek dodavatelů

  • zpracování skladby cen stavebních prací

  • spolupráce při realizaci zakázek

  • příprava základních parametrů smluv o dílo, dodatků…

  • organizace výběrů dodavatelů (spolu s projektovým manažerem stavby)

  • částečné posuzování projektů (návrhy alternativních technických řešení)

  • komunikace se dodavateli, investorem, projektantem

Profil kandidáta

  • vzdělání se zaměřením na stavebnictví

  • praxe v přípravě alespoň 1 rok

  • znalost kalkulačních softwarů je výhodou

  • čtení a orientace v projektové dokumentaci

Nabízíme

  • česká stavební společnost s dlouholetou tradicí

  • zajímavé finanční ohodnocení dle zkušeností

  • týden dovolené navíc

  • příspěvek na sport

  • možnost zvýhodněného mobilního tarifu

  • stravné

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jan Cizl
ID: 4780635  Datum zveřejnění: 10.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.