Technik | Výroba

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Pro rostoucí výrobní společnost s mezinárodním přesahem hledám manuálně zručné a zkušené pracovníky na pozici Technik výroby. Přidejte se do firmy, která se pyšní výrobou vlastních unikátních elektro zařízení a má stabilní odběratele po celé Evropě, Asii či Americe.

  • Budete se podílet na technické podpoře výroby

  • Budete společně s kolegy koordinovat postup výroby a testovat funkčnost výrobních strojů

  • Budete řešit poruchové stavy a opravovat menší závady na strojích

Profil kandidáta

  • Manuální zručnost

  • Technickou zdatnost

  • Zkušenost z výrobní společnosti

  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni

  • Řidičský průkaz sk. B

  • Ochotu pracovat na 2 směny, ranní a odpolední

Nabízíme

  • Dovolenou navíc

  • Dotované stravování

  • Zaškolovací proces a průběžná školení

  • Příspěvek na sport a zdraví

  • Firemní akce

  • Práci ve firmě, která disponuje vlastním výrobkem

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Příspěvek na stravování

  • Příspěvek na životní pojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Zemánková
+420734691538
ID: 4780919  Datum zveřejnění: 11.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.