KEY ACCOUNT MANAGER s NJ | služební automobil

Středočeský kraj, Česko

Popis pozice

Tradiční česká výrobní společnost v Kolíně s dlouholetou tradicí přijme do svého týmu nové kolegy na pozici: Key account manager s NJ.

Hledáte stabilní práci s využitím německého jazyka, která vás bude bavit? Máte technické vzdělání nebo praxi na obdobné pozici ve výrobní společnosti?

Dejte nám o sobě vědět a pojďte do toho s námi.

Nástup do kmene společnosti.

  • udržování a rozvoj dlouhodobých vztahů se zákazníky (Česko, Německo, Rakousko)

  • aktivní komunikace se zákazníky

  • vyhledávání nových zákazníků, navázání spolupráce, budování vztahů

  • příprava obchodních plánů a odpovědnost za jejich plnění

  • návrh obchodních podmínek spolupráce se zákazníky

  • vedení obchodní administrativy

  • analýza trhu a aktivní předávání informací a podnětů do firmy

  • podíl na řízení akcí na podporu prodeje

Profil kandidáta

  • ukončené SŠ (technický směr, polygrafie výhodou)

  • praxe na obdobné pozici min. 3 roky (z výrobní společnosti, nebo polygrafie)

  • zkušenosti z mezinárodního obchodu

  • NJ - komunikativní úroveň podmínkou - zahraniční cesty a každodenní komunikace se zákazníky

  • zkušenosti se zakázkovou výrobou výhodou

  • výborné komunikativní a prezentační dovednosti

  • příjemné vystupování, pozitivní a aktivní přístup k práci

Nabízíme

  • fixní mzda + provize z prodeje

  • pružná pracovní doba

  • služební automobil

  • mobilní telefon a notebook

  • vlastní jídelna (dotované obědy)

  • 2 sick-days

  • k řádné dovolené i další dny navíc (rostoucí dovolená)

  • firemní ubytování po dobu zaučení (pokud jste z daleka)

  • finanční ohodnocení s ohledem na Vaše předchozí zkušenosti

  • odborné zaškolení na naše produkty

  • řadu interních kurzů a školení

  • pracovněprávní poradenství

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Služební automobil

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Pavla Petrošová
ID: 4780921  Datum zveřejnění: 11.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.