Kontrolor kvality v Boru u Tachova

Plzeňský kraj

Popis pozice

  • Nenáročná kontrola kvality (zraková, hmatová)

  • Oprava vad podle pracovních pokynů

  • Dokumentace výsledků podle platné normy kvality

  • Používání přenosné jednotky PDA k zaznamenávání údajů

  • Třísměnný provoz

Profil kandidáta

  • Zkušenosti v oblasti kvality, logistiky nebo výroby výhodou

  • Dobrý zrak nutností

  • Povinnost používání osobních ochranných prostředků (obuv, vesta,...)

Nabízíme

  • Dlouhodobou stabilní brigádu (dohoda o pracovní činnosti)

  • Nenáročnou manuální práci

  • Příspěvek na dopravu do zaměstnání

  • Plně hrazené ubytování v rodinném domě

  • Příspěvek na stravování 66 Kč/odprac.směnu

Benefity

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvek na ubytování

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lucie Melicharová
ID: 4781237  Datum zveřejnění: 11.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.