Specialista oddělení kvality – skvělý start kariéry

Středočeský kraj

Popis pozice

Pro našeho klienta, výrobní společnost v průmyslové zóně Ovčáry u Kolína, hledáme šikovné a proaktivní kandidáty na pozici specialisty v oddělení kvality. Uvítáme jak kandidáty s krátkou praxí, tak i čerstvé absolventy vysoké školy, které rádi zaškolíme.

  • podle vašich zkušeností a zájmů vás nasměrujeme buď do týmu Interiéru (např. přístrojová deska, sedačky), Exteriéru (nárazník, světla), vstupních surových Materiálů (ocel, barvy) nebo Funkce (konvenční motor, hybridní a elektrické pohony, kabelové svazky či elektronická kontrola vozu).

  • v příslušném oddělení dostanete důkladné zaškolení a budete se stále učit a rozvíjet, aby se z vás stali skuteční odborníci v oblasti kvality

  • budete pracovat na samostatných projektech

  • čekají vás také služební cesty jak v rámci České republiky, tak i do zahraničí

Profil kandidáta

  • jste absolventem technického, strojního nebo elektrotechnického oboru, případně máte kratší zkušenost v oblasti kvality

  • anglicky dokážete dobře komunikovat, prezentovat a obhájit svou práci

  • máte chuť učit se novým věcem v oblasti kvality

  • velmi dobře se orientujete ve výkresové dokumentaci a ovládáte nástroje MS Office

  • jste zruční a auta jsou vaším koníčkem, na autě dokážete udělat drobnou, ale i větší údržbu či opravu

  • rádi cestujete a jste časově flexibilní

Nabízíme

  • flexibilní pracovní doba s možností práce z domova

  • týden dovolené navíc – celkem 25 dní

  • kantýna s dotovaným obědem

  • peníze navíc k Vaší svatbě, narození dítěte nebo životnímu či pracovnímu jubileu

  • možnost doplnit si vzdělání profesními kurzy a školeními

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Veronika Enochová
ID: 4781238  Datum zveřejnění: 11.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.