Směnový mistr - jen všední dny

Středočeský kraj

Popis pozice

Pro našeho klienta, ryze českou strojírenskou společnost, hledáme do závodu v Poříčanech šikovné kandidáty na pozici směnového mistra.

  • zajišťovat, aby výroba bez problémů fungovala

  • dohlížet nad kvalitou vyráběných dílů

  • zlepšovat a optimalizovat výrobu

  • vést, organizovat a motivovat tým 8 – 10 podřízených

  • plánovat směny, dovolené, sledovat docházku

  • pravidelně reportovat nadřízenému

Profil kandidáta

  • máte zkušenost na podobné pozici s vedením lidí (ve strojírenském nebo automobilovém průmyslu)

  • středoškolské vzdělání v technickém oboru

  • jste organizačně schopný člověk s přirozenou autoritou

  • jste komunikativní, odolný vůči stresu, nebojíte se změn

  • vyhovuje vám práce ve směnném režimu - 6:00 – 18:00 a 18:00 – 6:00, jeden týden tři denní, druhý týden čtyři noční, pouze všední dny

  • lokalita pracoviště: Poříčany

Nabízíme

  • finanční ohodnocení dle zkušeností

  • možnost profesního růstu

  • týden dovolené navíc – celkem 25 dní

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • závodní stravování

  • odborná firemní školení

Benefity

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Veronika Enochová
ID: 4781239  Datum zveřejnění: 11.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.