Servisní technik stavebních strojů - ranní směny

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Pro společnost, která vyrábí, prodává a pronajímá stavební stroje a zařízení hledáme servisního mechanika. Pokud se právě poohlížíte po změně, zkuste to právě s námi!

  • provádění servisních oprav stavební techniky a stavebních strojů dle manuálu na dílně (výjezdy jsou minimální)

  • určování závad na strojích a návrh řešení

Profil kandidáta

  • vyučení ve strojírenském nebo příbuzném oboru

  • min. 2 roky praxe na obdobné pozici

  • zkušenosti se servisem stavební/zemědělské techniky

  • znalosti mechanických i elektrických oprav

Nabízíme

  • zajímavé finanční ohodnocení

  • zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí na českém trhu a příjemný kolektiv

  • různorodou a samostatnou pracovní náplň

  • nástup dle vašich možností

  • 5 týdnů dovolené + sick days

  • stravenky

  • vzdělávací kurzy, školení

  • pracovní doba: 7:00 – 16:00 (pondělí–čtvrtek), 7:00 – 14:30 (pátek)

Benefity

  • Služební automobil

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lenka Hermannová
ID: 4781240  Datum zveřejnění: 11.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.