Svářeč - 1 směna

Pardubický kraj

Popis pozice

Hledám šikovného kolegu svářeče do malého týmu v zakázkové výrobě - pokud hledáte stabilní práci v rodinné atmosféře a uvítáte pouze 1 směnný provoz, pak jste náš člověk.

Místo výkonu práce je dobře dostupné z Chlumce, Přelouče či Lázní Bohdaneč, ale dojíždí k nám i kolegové z větší vzdálenosti, na dopravu přispíváme.

Práce je přímo do kmenového stavu společnosti, nejedná se o agenturní zaměstnání!

Náplň práce:

  • svařování konstrukcí z hliníku a dalších materiálů

  • práce s výkresovou dokumentací

  • spolupráce napříč výrobou (obrobna, lakovna apod.)

Profil kandidáta

  • SOU v technickém oboru

  • svářečský průkaz

  • znalost čtení výkresů

  • manuální zručnost a pečlivost

Nabízíme

  • jednosměnný provoz 6 - 14:30

  • menší přátelský kolektiv

  • 5 týdnů dovolené

  • příspěvek na penzijko

  • příspěvek na stravování i dopravu

  • mzdu v rozpětí 30 - 40.000Kč dle zkušeností

  • roční prémie

Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová
ID: 4781244  Datum zveřejnění: 11.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc