Směnový mistr | strojírenství

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Do výrobní společnosti, která sídlí v Brně, hledám kandidáta na pozici směnového mistra. Neváhejte se přidat do týmu profesionálů v oblasti 5osého soustružení a frézování a zašlete váš životopis.
Vaší náplní práce bude organizace práce na směně, kontrola produktivity a kvality práce a předání informací pro následující směnu.

Budete pravou rukou koordinátora výroby a zároveň vás čeká komunikace se všemi pracovníky na směně - s operátory, programátory či technology.

Vaším úkolem bude kromě výpomoci všem zúčastněným článkům ve výrobě také administrativní podpora a řešení personálních záležitostí na směně - kontrola dokumentace ve výrobě, dodržování BOZP, kontrola docházky. aj.

Profil kandidáta

Očekáváme kandidáta, který má organizační schopnosti či zkušenost s vedením týmu lidí na směně.

Požadujeme zkušenosti či vzdělání v oboru strojírenství a ochotu pracovat na směny.

Hledáme spolehlivého kandidáta, který je komunikativní a umí pracovat samostatně ale i v týmu.

Výhodou jsou zkušenosti ze zakázkové výroby.

Nabízíme

Můžete se těšit na nekorporátní pracovní prostředí. Zaměstnavatel nabízí dny dovolené navíc, příspěvek na stravování a sodexo benefity. Čeká vás práce v moderním pracovním prostředí s novými technologiemi.

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Zemánková
+420734691538
ID: 4781505  Datum zveřejnění: 11.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.