Inženýr zákaznické kvality

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Pro holdingovou společnost BR GROUP hledám inženýra zákaznické kvality se znalostí FMEA. Pokud máte zkušenosti s prací v oboru a dokážete zaručit vysokou úroveň péče o zákazníky, dejte nám o sobě vědět! :)

  • Řešení zákaznických reklamací prostřednictvím metod kvality: 5Why, Ishikawa, 8D-Report

  • Komunikace se zákazníky v oblasti externích reklamací a řešení interních reklamací

  • Koordinace nápravných opatření vyplývající z reklamací

  • Zodpovědnost za FMEA a vyhodnocování kvality

  • Spolupráce při implementaci nových výrobků

  • Průběžné vyhodnocování procesů

Profil kandidáta

  • Min. středoškolské vzdělání s maturitou

  • Znalost metodiky 8D, FMEA a nástrojů kvality (5Why / Ishikawa)

  • Znalost anglického jazyka, hlavně písemná komunikace (B2)

  • Znalost práce s PC (MS Office, MS Outlook)

  • Orientace v technické dokumentaci

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní doba

  • Možnost kariérního růstu

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Týden dovolené navíc

  • Dotované stravování v areálu společnosti

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lenka Hermannová
ID: 4781506  Datum zveřejnění: 11.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.