INŽENÝR ELEKTRONIK | příležitost i pro čerstvé absolventy VŠ!

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Do menší vývojové kanceláře hledáme posily na pozici elektronic engineera. Pokud jste VŠ absolvent nebo i seniorní zkušený kandidát, oba se na pozici najdete, pracovní náplň bude přizpůsobená dle levelu kandidáta! Těšit se můžete na prima přátelský kolektiv, atraktivní mzdu a řadu benefitů, včetně home office a zkrácené pracovní doby 7,5h.

  • návrh a vývoj elektronických řešení s ohledem na proveditelnost, náklady a požadavky zákazníka

  • práce v SW Altium

  • zodpovědnost za kvalitu vývoje technického řešení produktu

  • komunikace se zákazníkem

  • návrhy na design FMEA

  • podpora vzniku prototypových vzorků a validace návrhu

  • spolupráce při testování prototypu a certifikaci produktu v souladu PLI

  • účast na auditech

Profil kandidáta

  • VŠ vzdělání v oboru nebo SŠ praxe (absolventy čeká plné zaškolení)

  • znalost elektro SW (Altium nebo Alegro, OrCad, Eagle, Zuken, Siemens EDA, KiCad)

  • komunikativní AJ na úrovni min. B2 (komunikace v mezinárodním týmu, se zahraničními zákazníky)

  • znalost DFMEA

  • týmový duch, ochota spolupracovat

  • proaktivita

Nabízíme

  • atraktivní mzda

  • 5 týdnl dovolené

  • 3 sick days

  • flexibilní pracovní doma

  • 2 dny v týdnu možnost HO

  • příspěvek na stravování

  • příspěvek do Cafeterie

  • příjemné pracovní prostředí

  • rodinná atmosféra menší společnosti pod záštitou holdingu

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Cafeteria systém

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4781511  Datum zveřejnění: 11.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.