CNC programátor - jedna směna

Středočeský kraj

Popis pozice

Hledáte rodinnou firmu, která je na na trhu zavedena již mnoho let a která má přátelské vystupování vůči svým zaměstnancům? Hledáte práci na jednu směnu nedaleko Prahy (Lety u Dobřichovic) a chcete využít svoje zkušenosti v oblasti programování CNC?

Mám krásnou nabídku, budu ráda za Vaše CV.

  • Programování 3 a 5osých CNC v CAM programu

  • Čtení výkresů a výrobní dokumentace

  • Spolupráce s kolegy a dalšími odděleními výrobního procesů

  • Tvorba technologických postupů

  • Zaškolení CNC operátorů

Profil kandidáta

  • znalost programování přímo na stroji v systému Heidenhain, Sinumeric, Fanuc popř. jiné

  • programování probíhá v SOLIDWorks / CAMWorks

  • znalost čtení výkresové dokumentace

  • praxe ve strojírenství

  • vyučení v oboru obraběč kovů výhodou

  • schopnost orientovat se v používaných obráběcích nástrojích

  • zodpovědnost, spolehlivost, cit pro detail, dobrou prostorovou představivost

Nabízíme

  • práci na trvalý pracovní poměr v úspěšně dynamicky se rozvíjející společnosti s vlastním vývojem a výrobou s působností na zahraničních trzích

  • příspěvek na závodní stravování v místě pracoviště, občerstvení na pracovišti

  • pracovní oblečení, včetně údržby

  • pružná pracovní doba s pevným základem (7.30 – 14.00)

  • možnost dalšího zvyšování kvalifikace v oboru

  • zázemí seriózní české rodinné společnosti

  • práce v příjemném kolektivu a čistém prostředí moderních výrobních hal

  • možnost seberealizace na zajímavých projektech

  • dobrá dostupnost – vlak / autobus, možnost parkování v soukromém areálu firmy

Benefity

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Zbořilová
+420 730 580 999
ID: 4781512  Datum zveřejnění: 11.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.