Mistr/Vedoucí výroby pro ranní směnu

Ústecký kraj

Popis pozice

Hledám zkušeného mistra výroby, který už má praxi s vedením týmu, řízením výroby a prací v informačních systémech (SAP nebo Navision).

A co vy? Hledáte změnu práce? Chcete vést menší tým v zajímavém výrobním odvětví? Jste už unavení z nočních směn? Napište mi nebo zavolejte. Zítra můžete jít na pohovor a pozítří mít novou práci. Možnost nástupu je totiž ihned.

Místo výkonu práce Roudnice nad Labem.

  • řízení výroby

  • zadávání výrobních plánů do ERP systému

  • vedení menšího týmu lidí

  • motivace týmu

  • personální agenda a plánování docházky

Profil kandidáta

  • ukončené středoškolské vzdělání (maturita je podmínkou)

  • potřebujte mít praxi a zkušenost s řízením výroby

  • dřívější práce v ERP systémech (nepotřebuju profíka, ale někoho, kdo se s těmito systémy pracovně setkal)

  • je na vás spolehnutí?

  • důležitá je také samostatnost

Nabízíme

  • práci na plný úvazek ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí

  • příjemné pracovní prostředí

  • po zkušební době mzdové bonusy až 10%

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • 25 dnů dovolené

  • 3 dny na lékaře

  • obědy na pracovišti

  • nástup možný ihned

  • pracovní doba 7-15 hod.

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Smlouva na dobu neurčitou

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Maredová Kočárková
+420604226079
ID: 4781513  Datum zveřejnění: 11.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc