Business Analyst - Praha

Praha

Popis pozice

Hledám analytického člověka s přesahem do IT. Někoho, kdo bude strážit čísla pro výrobní společnost v Praze. Máte rádi čísla, máte zkušenost s business analýzou a umíte anglicky? Ráda si s Vámi popovídám o této lákavé nabídce.

  • Budeš náš strážce čísel – na tvých bedrech bude stát kompletní reporting oddělení Supply Chain

  • Budeš analyzovat data pro podporu strategického rozvoje a vytváření sledovatelných metrik

  • Tvým dalším úkolem bude poskytovat podporu a pokyny interním uživatelům ohledně dodržování předpisů a odstraňování problémů ve spolupráci s IT a businessem v režimech selhání, vytvářet analýzu kořenových příčin

  • Pracovat budeš s několika systémy najednou – budeš mít odpovědnost za poskytování analytické expertízy a rozvoj firemních nástrojů pro business analýzu skrz existující BI a reporting platformy

  • Vývoj a vyhodnocování různých optimalizačních scénářů

  • Tvorba retrospektivních a prediktivních analýz

  • Připravovat reporty, prezentace datové výstupy pro management s přehledem trendů a predikcí

  • Komunikovat s managementem a prioritizovat informační potřeby pro business

  • Aktivně hledat a navrhovat změny pro zlepšení procesů

  • Úzká spolupráce s businessem se schopností specifikovat jejich požadavky, analyzovat je a následně prezentovat výsledky své práce

Profil kandidáta

  • 2+ roky zkušeností s business analýzou a komunikací s IT

  • Praktická znalost SQL a to na velmi dobré úrovni

  • Analytické myšlení, silné komunikační a prezentační dovednosti, technický přehled

  • Angličtina – komunikativní úroveň na denní bázi

  • Prokázaná odbornost v práci s excelem a vynikající dovednosti Microsoft Office

  • Prokázaná znalost práce v SAP: sestavování a stahování sestav

Nabízíme

  • Odpovídající finanční ohodnocení

  • Po zkušební době výběr z široké škály benefitů v hodnotě 11 000 Kč ročně

  • 1 týden dovolenou nad rámec zákoníku práce, celkem tedy 25 dní

  • Zkrácenou pracovní dobu 7,5 hod/denně

  • 5 Sick days po zkušební době

  • Příspěvek na stravování formou stravenky a možnost stravování v závodní jídelně

  • Odměnu za doporučení nového zaměstnance až 30 000 Kč

  • Pro mimopražské a mimo středočeské uchazeče příspěvek na ubytování max. 6 000 Kč měsíčně po dobu půl roku

  • Parkování v areálu společnosti zdarma

  • Sportovní aktivity organizované zaměstnanci v blízkém okolí

  • MultiSport karta po zkušební době

  • Očkování proti chřipce hrazené zaměstnavatelem

  • Další finanční příspěvky a benefity pro rodiny. Příspěvek k narození dítěte, finanční příspěvek na předškolní zařízení, odměna za významné pracovní výročí

  • Práci v čistém a příjemně klimatizovaném prostředí

  • Kadeřník v areálu společnosti

  • Pro hloubavé uchazeče nabízíme technickou knihovnu

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • 13. plat

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Příspěvek na stravování

  • Příspěvek na životní pojištění

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Zbořilová
+420 730 580 999
ID: 4781790  Datum zveřejnění: 11.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.