Přidejte se k nám jako Obsluha strojů

Středočeský kraj

Popis pozice

Připojte se k našemu týmu v Loděnici a staňte se nezbytnou součástí naší výroby! Nabízíme pozici obsluhy strojů pro dynamické a technicky zdatné jedince.

  • Ovládání a nastavení automatizované pytlovací a paletovací linky.

  • Úpravy nastavení strojů prostřednictvím ovládacího panelu.

  • Denní prohlídka výrobních linek podle kontrolního seznamu.

  • Udržování čistoty a organizace ve výrobních prostorách.

Profil kandidáta

  • Zkušenost s prací ve výrobě.

  • Výuční list.

  • Schopnost pracovat v 12hodinových směnných cyklech (krátký/dlouhý týden).

  • Spolehlivost, pečlivost a zodpovědný přístup.

Nabízíme

  • Práci na plný úvazek s dlouhodobou perspektivou.

  • Mzda 216 Kč/hod.

  • Benefity v podobě stravenek.

  • Bonus ve formě 13. platu.

  • Možnost penzijního připojištění.

  • 5 týdnů dovolené.

  • Příspěvek na dovolenou.

Benefity

  • Dovolená navíc

  • 13. plat

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Emiliya Tričkova
ID: 4781792  Datum zveřejnění: 11.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.