Montér/Elektromontér - jedna směna

Středočeský kraj

Popis pozice

Pro našeho klienta, který se zaměřuje na výrobu balících strojů, hledáme kandidáta, kterého by bavila práce se zajímavými stroji.

  • mechanická montáž strojů

  • pokud máš zkušenosti z oboru elektro, dostaneš se i k dalším činnostem

    • montáž rozvaděčů a rozvodů elektroinstalace

  • spolupráce s kolegy napříč společností

  • kontrola kvality

Profil kandidáta

  • zájem o obor

  • minimálně vyučení v oboru elektro nebo strojírenství

  • orientace ve výkresové dokumentaci

Nabízíme

  • práce v rodinné společnosti s přátelským kolektivem

  • příspěvek na stravování

  • týden dovolené navíc

  • 13. plat

  • moderní pracovní prostředí

  • práce na jednu směnu

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jan Cizl
ID: 4782349  Datum zveřejnění: 12.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.