Mistr servisu - Praha západ

Středočeský kraj

Popis pozice

Pro našeho klienta, který se zabývá komplexními logistickými službami, hledám mistra servisu, který by měl na starosti vedení 15 zaměstnanců.

Místo výkonu práce: 6 km od Zličína.

  • organizace práce a řízení cca 15 zaměstnanců (automechanici a elektrikáři)

  • podílení se na rozvoji, hodnocení, náboru a zaškolení zaměstnanců

  • zajišťování činností spojených se servisem a prodejem náhradních dílů

  • tvorba rozpočtů pro dané oddělení a reportování výsledků svěřeného úseku

  • péče o stávající zákazníky a získávání zákazníků nových

  • vedení skladu s náhradními díly

  • zodpovědnost za dodržování BOZP, PO a předpisů

Profil kandidáta

  • praxe s vedením lidí

  • zkušenosti z oblasti servisu aut, karavanů, dodávek nebo nákladních vozů

  • ochota cestovat

  • Řp sk. B

  • pokročilou znalost MS Office

  • komunikativnost a schopnost samostatně řešit zadané úkoly

Nabízíme

  • Zázemí v prosperující dopravní a logistické společnosti, která se rozrůstá

  • Kvalitně vybavené pracovní prostředí

  • Pracovní doba od pondělí do pátku

  • Zkušený a přátelský mikro kolektiv

  • Multisport kartu

  • Jazykové kurzy a odborná školení

  • Příspěvek na penzijní pojištění

  • Výhodné mobilní tarify od společnosti T – Mobile

  • Slevy na divadelní představení, wellness pobyty, Datart

Benefity

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jan Cizl
ID: 4782350  Datum zveřejnění: 12.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.