Vedoucí skladu - příjem materiálu (pouze ranní směna)

Karlovarský kraj

Popis pozice

Máš předchozí zkušenost ve skladu, např. s přípravou materiálu? Hledáš práci pouze na ranní směnu?

Tak tohle je ideální příležitost pro tebe. Stačí nám poslat tvůj životopis.

  • příprava materiálu - ve spolupráci s technology a konstrukcí

  • označení materiálu a předání do výroby

  • kontrola úkolů na svěřeném úseku

  • vedení menšího týmu pracovníků

  • dohled nad skladem - příjem až expedice

  • zodpovědnost za nakládku a vykládku zboží

  • Inventarizace materiálu

  • příprava technické dokumentace

  • pravidelný reporting

Profil kandidáta

  • ukončené SOÚ/SŠ technického směru

  • předchozí zkušenost na pozici skladník, přípravář materiálu

Nabízíme

  • stravenky v hodnotě 80 Kč

  • práce na jednu směnu ( 6:00 - 14:30)

  • smlouva na dobu neurčitou po 1. roce

  • příplatky za přesčasy

  • menší firma s rodinnou atmosférou

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Markéta Šlechtová
ID: 4782363  Datum zveřejnění: 12.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.