PLC Programátor - flexibilní pracovní doba

Plzeňský kraj, Česko

Popis pozice

Máš základní nebo pokročilejší zkušenosti s PLC programováním? Hledáš práci pouze na ranní směnu?

Pro výrobní společnost v Rokycanech hledáme nového kolegu do týmu. Pokud by ses rád o pozici dozvěděl více informací, pošli nám svůj životopis.

  • technické a servisní zajištění provozu strojů

  • diagnostika programů

  • nahlášení jednotlivých poruch a vyřešení těchto příčin

  • úprava programů a každodenní zajištění preventivní údržby

  • spolupráce s technickými odděleními

  • implementace jednotlivých nápadů pro zlepšení chodu strojů

  • vedení příslušné dokumentace ke stroji

  • práce na ranní směnu

Profil kandidáta

  • SOÚ/SŠ vzdělání technického směru (nejlépe elektro)

  • držitel vyhlášky dle NV 194/2022 Sb./ paragraf 6 (velkou výhodou)

  • základní znalosti s PLC programováním a úpravou programů

  • angličtina mírně pokročilá

Nabízíme

  • mzda 50 000 - 60 000 Kč

  • měsíční odměny k fixnímu platu

  • 25 dní dovolené

  • příspěvek na stravování

  • příspěvek na volnočasové aktivy Cafeteria System

  • vzdělávací a jazykové kurzy v pracovní době

  • flexibilní pracovní doba

  • důkladné zaškolení

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Cafeteria systém

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Markéta Šlechtová
ID: 4782595  Datum zveřejnění: 12.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.