Elektrikář - nástup ihned

Olomoucký kraj, Česko

Popis pozice

Nábídka práce je pro klienta sídlícího v Prostějově.

  • Zajišťování preventivní a plánované údržby na výrobních a souvisejících technologiích.

  • Odstraňování poruch na výrobních zařízeních.

  • Řešení závad na elektrických zařízeních napříč společností.

Profil kandidáta

  • SOU/SŠ elektrotechnického směru.

  • Zkušenost na podobné pozici v rámci údržby ve výrobním závodě .

  • Zákon č. 250/2021 Sb., NV č. 194/2022 Sb. (dříve vyhl. č. 50/1978 Sb., §6)

Nabízíme

  • Práce v novém, čistém, moderním pracovním prostředí

  • Příspěvek na dopravu dle vzdálenosti bydliště

  • Týden dovolené navíc

  • Dotované stravování - 20 nebo 25 Kč / oběd

  • Flexipassy - 2x ročně

  • Odměna za doporučení nového zaměstnance - 10.000 Kč

  • Příspěvek na penzijní připojištění - 500 Kč / měsíc

  • Akce pro zaměstnance - Vánoční večírek, Sportovní rodinný den

Benefity

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Nádvorníková
ID: 4782831  Datum zveřejnění: 12.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.