Výstavbový inženýr - TZB

Ústecký kraj

Popis pozice

Hledáme Výstavbového inženýra s vášní pro Technická zařízení budov (TZB)! Jste odborník v oboru TZB a cítíte se jako šrouby a matice, které tvoří jádro moderních staveb? Přicházíme s jedinečnou příležitostí, jak uplatnit vaše znalosti a dovednosti v dynamickém a perspektivním prostředí.

  • Budete hrát klíčovou roli při dohledu a koordinaci technických zařízení v našich stavebních projektech - vodovod, kanalizace, vytápění, stlačený vzduch, chlazení, sanitární technika

  • Budete mít možnost pracovat na inovativních a náročných projektech, kde vaše know-how bude rozhodujícím faktorem pro úspěšnou realizaci staveb

  • Společně s týmem odborníků budete pracovat na projektech, které formují moderní budoucnost

Profil kandidáta

  • Zkušenosti s technickými zařízeními budov (elektro, vytápění, chlazení, vzduchotechnika) ve výstavbě velkých průmyslových celků

  • Schopnost číst a interpretovat technické výkresy a projektovou dokumentaci

  • Praktická znalost práce s technickými programy a softwarem (např. Revit, AutoCAD apod.)

  • Schopnost komunikovat v anglickém jazyce (úroveň B2)

Nabízíme

  • Stabilní pracovní místo v respektované a rychle rostoucí firmě

  • Možnost profesního rozvoje a zdokonalení dovedností v oblasti TZB

  • Inspirativní a inovativní pracovní prostředí

  • Podpora týmové spolupráce a přátelská atmosféra

Připojte se k našemu týmu a stavte s námi budoucnost!

Benefity

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4783099  Datum zveřejnění: 13.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.