HR Analytik pro mezinárodní prostředí

Praha

Popis pozice

Pro farmateutickou společnost hledám do menšího týmu HR analytika/analytičku, který/á bude pravou rukou HR Directorce.
Vaší denní úlohou bude podpora HR týmu se všemi finančními analýzami a výkaznictvím souvisejícím s HR agendou. Budete zodpovědní za analýzu klíčových HR dat, včetně shromažďování a zpracování kvalitativních a kvantitativních dat o všech HR procesech v EU.

Dále budete:

  • Konsolidovat měsíční mzdové deníky pro každou zemi s cílem sledovat a monitorovat aktuální stav MPC v jednotlivých zemích v porovnání s rozpočtem v celém regionu EU.

  • Přípravovat měsíční prognózy pro jednotlivé země.

  • Podporovat HRBP v průběhu ročního rozpočtového procesu, konsolidovat požadavky na pracovní sílu a počet zaměstnanců a připravovat související rozpočty MPC.

  • Podporovat HRBP v procesu revize platů, kontrolovat a ověřovat údaje a připravovat podání.

  • Podpora HRBP v průběhu celého procesu LRP, příprava nákladů MPC pro zahrnutí do dlouhodobého plánování.

  • Shromažďovat, sestavovat a analyzovat údaje o HR, metriky a statistiky z různých zdrojů, jako je úbytek zaměstnanců, efektivita terénních pracovníků, výstupní rozhovory, průzkumy mezi zaměstnanci, TAT při náboru atd.

  • Shromažďovat, sestavovat a analyzovat externí údaje, jako jsou statistiky o pracovních silách, srovnávací analýzy platů, tržní postupy a aktivity konkurence.

  • Zajistitšťovat dodržování předpisů o ochraně osobních údajů a osvědčených postupů.

Profil kandidáta

  • Vysokoškolské vzdělání v oblasti financí nebo HR

  • Pracovní zkušenosti na pozici HR analytika nebo na podobné pozici alespoň 1 rok

  • Prokazatelné zkušenosti s prací v rychlém a dynamickém prostředí

  • Dobrá znalost procesů v oblasti lidských zdrojů

  • Analytické schopnosti

  • Pokročilé dovednosti v Excelu a PowerPointu

  • Znalost Spring/Darwinbox výhodou

  • Schopnost plně dodržovat legislativu GDPR

  • Výborná znalost angličtiny je nutností (denní komunikace)

Nabízíme

  • Smlouva na 1 rok doba určitá, poté prodloužení na neurčito

  • 5 týdnů dovolené

  • 4 Sick days

  • Příspěvky do kafeterie

  • Příspěvěk na stravné

  • Multisport karta

  • Možnost školení, kurzů potřebné k výkonu práce

  • Pravidelné teambuildingové akce

  • Příjemné a přátelské prostředí nadnárodní společnosti

Benefity

  • Stravenky

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Nikola Váně
+420703865297
ID: 4783104  Datum zveřejnění: 13.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc