Projektant ve stavebnictví (Plzeň)

Plzeňský kraj

Popis pozice

Do výrobní společnosti sídlící přímo v Plzni, hledáme kandidáty na pozici projektanta.

Pokud máte zkušenosti z pozice projektanta, a chtěl/a byste se v této oblasti dále rozvíjet, neváhejte nám zaslat váš životopis.

Nástup možný ihned.

  • Projektování železobetonových a ocelových konstrukcí ve 2D a 3D

  • Komunikace s dodavateli a zákazníky (v češtině a angličtině)

  • Příprava veškeré potřebné projektové dokumentace, spolupráce s projektovými vedoucími a dalšími kolegy

  • Občasné služební cesty v rámci ČR i zahraničí

Profil kandidáta

  • Stavební vzdělání

  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni

  • Praxe v AutoCADu

  • Zodpovědnost, komunikativnost

Nabízíme

  • Zkrácená flexibilní pracovní doba

  • Možnost kariérního růstu

  • Možnost práce na Home office

  • Týden dovolené navíc

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování – závodní stravování

  • Možnost jazykových kurzů

  • Cafeterie

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na stravování

  • Příspěvek na životní pojištění

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Vlachová
ID: 4783105  Datum zveřejnění: 13.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.