Operátor výroby/manipulant - dobré platové podmínky

Olomoucký kraj

Popis pozice

  • Příprava naskladněných dílů strojů pro vyvěšování na lakovací linku.

  • Odstraňování defektů, maskování otvorů, chystání závěsných systémů a navěšování dílů.

  • Svěšování nalakovaných dílů pomocí techniky nebo ručně.

Profil kandidáta

  • Kandidáta manuálně zručného, pečlivého a zodpovědného.

  • Zkušenosti výhodou.

  • Na tuto pozici uvítáme i absolventy.

Nabízíme

  • Stravenky v hodnotě 100,- Kč.

  • 25 dnů dovolené.

  • Měsíční prémie až do výše 15%.

  • Firemní stravování – bohatý výběr jídel.

  • Slevy na kulturní akce.

  • Firemní akce .

  • Příjemné pracovní prostředí.

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Nádvorníková
ID: 4783109  Datum zveřejnění: 13.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.