Technolog elektro - vhodné i pro juniory

Olomoucký kraj

Popis pozice

  • zpracovávat technologické postupy pro montáž a zapojení elektrovýzbroje

  • schvalovat novou výkresovou dokumentaci a schémata

  • vypracovávat postupy a technologické návodky pro montáž

  • určovat pracoviště, strojní zařízení, nástroje a přípravky k operacím

  • stanovovat časy jednotlivých operací (normy)

  • vytvářet požadavky na přípravky a měřidla

  • zapracovávat operace technické kontroly do postupů

  • vytvářet technologické kusovníky k jednotlivým operacím

Profil kandidáta

  • SŠ nebo VŠ se zaměřením elektro

  • praxe v oboru elektrotechnologie

  • znalost práce s výkresovou dokumentací

  • odborná způsobilost - vyhl. 50/78 Sb.

  • orientace v normách EN, ČSN, TNŽ, UIC (výhodou)

Nabízíme

  • Práce bez presčasu, pouze na ranní směně od 6:00 do 14:00

  • 1000 Kč měsíčně na penzi či životní pojištění

  • Bonusy navíc

  • 5 týdnů dovolené

  • Pravidelně rostoucí mzda

  • Stravenky a příspěvky do kafeterie

  • Podpora dalšího vzdělávání a růstu (jazykové a odborné kurzy)

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Nádvorníková
ID: 4783110  Datum zveřejnění: 13.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.