Inspektor/ka kvality | ranní směny

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Společnost vyrábějící komponenty pro energetiku, hutnictví nebo chemický průmysl k sobě do týmu hledá inspektora/inspektorku kvality. .

  • Budete zodpovědný za převzetí materiálu od dodavatele

  • Budete kontrolovat, zda je přijatý materiál v pořádku a bez poškození

  • Přijatý materiál budete měřit spektrometry

  • Tento přijatý materiál budete připravovat na vstupní kontrolu před výrobou

Profil kandidáta

  • Praxi na obdobné pozici

  • Zkušenost z výrobního, strojírenského nebo podobného prostředí

  • Zodpovědný přístup k práci, samostatnost

Nabízíme

  • ranní směny PO-PÁ s pracovní dobou od 6:00 do 14:00

  • 5 týdnů dovolené

  • 2 sick days

  • stravenkový paušál v hodnotě 107 Kč / den

  • cafeteria systém

  • občerstvení na pracovišti

  • kvartální odměny

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • lepší tarif pro Vás i Vaši rodinu

  • parkování

Benefity

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Stravenkový paušál

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Liczmanová
+420727810539
ID: 4783401  Datum zveřejnění: 13.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.