Senior specialista controllingu

Pardubický kraj

Popis pozice

Máte již zkušenosti s controllingem z výrobního prostředí?

Pokud Vás baví práce s čísly a daty, nechybí vám analytické myšlení ani vzdělání v ekonomickém oboru, pak pro Vás máme příležitost, kde významně posílíte finanční tým v nadnárodní společnosti, získáte samostatnou a odpovědnou pozici, budeme mít prostor uplatnit své návrhy pro zlepšení interního systému controllingu a odměnou pro vás bude řadu benefitů.

  • Interní controlling a reporting recenzí

  • Řízení aktivit na snižování nákladů a analýza rozdílů mezi plánem a skutečností

  • Spolupráce při měsíční a roční účetní uzávěrce

  • Analýza ,kontrola a vylepšování interní kontrolního systému

  • Reportování statistik a podpora při reportu KPI

Profil kandidáta

  • VŠ ekonomického zaměření

  • Praxe v controllingu

  • Pokročilá znalost excelu – ovládáte alespoň kontingenční tabulky

  • Mírně pokročílá znalost AJ pro emailovou komunikaci

  • Analytické myšlení, samostatnost a komunikační schopnosti

Nabízíme

  • Náborový příspěvek

  • 5 týdnů dovolené

  • Obědy s příspěvkem zaměstnavatele ve firemní jídelně

  • Příspěvěk na dopravu

  • Příspěvěk na penzijko

  • Zlevněné volání

  • Věrnostní bonusy a odměny

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lucie Luštinová
+420702290139
ID: 4783404  Datum zveřejnění: 13.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc