Konstruktér vstřikovacích forem s AJ - senior

Olomoucký kraj, Česko

Popis pozice

Příležitost pro kandidáty s praxí z výrobního plastikářského procesu vstřikování na odd. konstrukce. Neváhejte a představte se nám!

  • Návrh a specifikace vstřikovacích a vyfukovacích forem.

  • Tvorba technické dokumentace forem.

  • Tvorba CAD dat pomocí 2D a 3D CAD systémů.

  • Kontrola dodržení nákladů a termínů v procesu pořizování forem.

  • Podpora aktuální sériové výroby a trvalé zlepšování.

Profil kandidáta

  • Ukončené min. středoškolské vzdělání technického zaměření, obor strojírenství / nástrojářství / technologie plastů.

  • Praxe s konstrukcí a výrobou forem podmínkou min 5 let

  • Praktické zkušenosti z plastikářství a z výrobního procesu vstřikování.

  • AJ na komunikativní úrovni.

  • Znalost práce na PC (MS Office, systémy CAD).

Nabízíme

  • Samostatnou práci s unikátními projekty.

  • Odborná školení a možnost osobního rozvoje.

  • Pružnou pracovní dobu, firemní notebook a mobilní telefon.

  • 5 týdnů dovolené, peněžitý příspěvek na stravování a mnoho dalšího.

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová