Montér – zámečník | práce v jednosměnném provoze

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

V současné době hledáme nové členy týmu na pozici montér – zámečník. Společnost vyznačuje precizní obrábění a nejen to. Je také předním dodavatelem prvotřídních návarů vyrobených z niklových slitin, složitých montovaných celků, a dokonce provádí hydrostatické a plynové tlakové zkoušky. Staňte součástí této inovativní a dynamické organizace!

  • odjehlování a odstraňování ostřin

  • výroba a čištění závitů

  • finální úprava dílů po obrábění

  • značení hotových dílů

  • práce na NDT zkouškách

  • práce na montážním pracovišti při montáži sestav

  • manipulace s obráběným kusem

  • kontrola dílů po opracování

Profil kandidáta

  • znalost čtení výkresové dokumentace

  • schopnost přesné ruční práce s ručním nářadím

  • preciznost

  • spolehlivost

  • flexibilně se přizpůsobit novým požadavkům

  • výhodou praxe na této pracovní pozici

Nabízíme

  • práci na HPP ve jedno-směnném provoze

  • pracovní doba: 7,5 hodiny + 30 minut přestávka

  • odpovídající platové ohodnocení dle zkušeností a znalostí (od 30 000,-Kč)

  • 25 dní dovolené

  • benefity: stravenky, příspěvek k penzijnímu připojištění, příplatky, proplácení práce přesčas, odměna za aktivní přístup k práci

  • možnost dalšího profesního rozvoje

  • praní montérek

  • obědy v klimatizované jídelně

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Viola Demhasajová
+420703865275
ID: 4783677  Datum zveřejnění: 13.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.