Sales manager (digitální tisk a zařízení)

Praha

Popis pozice

Náš klient, který se zabývá prodejem velkoformátových digitálních tisků a strojů, hledá motivované kandidáty na pozici:

Sales Manager

  • Péče o stávající zákazníky

  • Aktivní získávání nových B2B zákazníků

  • Vytváření komplexních obchodních nabídek

  • Vytváření, implementace prodejních plánů a reportování prodejních výsledků

  • Řízení vztahů se zákazníky

  • Realizace prodejních plánů

  • Účast na veletrzích a odborných akcích

Profil kandidáta

  • Zkušenosti v oblasti B2B prodeje

  • Praxe v oblasti tiskařského průmyslu velkou výhodou

  • Komunikativní znalost angličtiny

  • Schopnost budovat přátelské a dlouhodobé vztahy se zákazníky

  • Pokročilé počítačové dovednosti, včetně MS Excel a balíčku MS Office

  • Samostatnost a zodpovědnost při realizaci plánů

Nabízíme

  • Motivující platové ohodnocení (fixní plat + atraktivní bonusová složka)

  • Zajímavá práce v mezinárodní společnosti

  • Firemní benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Nástup možný ihned, případně dohodou

  • Lokalita - Praha a širší okolí

Benefity

  • Služební automobil

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Iva Wojnarová
+420 731 637 828
ID: 4783683  Datum zveřejnění: 13.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc