Obchodní manažer v realitách - HPP

Pardubický kraj

Popis pozice

Pro mého klienta hledám nového kolegu do rozšiřujícího se týmu pronájmu nemovitostí - ideální kandidát už má obchodní zkušenosti z oboru realit, je ambiciózní, proaktivní a proklientsky zaměřený, má profi vystupování a nezalekne se ani příležitostné komunikace v angličtině!

Pokud se tedy porozhlížíte po novém uplatnění v oboru, láká Vás stabilita zaměstnaneckého poměru, ale zároveň chcete být pánem svého času a samostatně si organizovat schůzky i další denní pracovní náplň, pak jste náš člověk.

Náplň práce:

  • vyhledávání klientů v oblasti pronájmů bytových i nebytových prostor

  • spolupráce s marketingem na získávání nových klientů

  • prezentace nabízených nemovitostí

  • uzavírání smluv a další administrativa

  • kompletní péče o svěřené portfolio

Profil kandidáta

  • SŠ vzdělání

  • praxe v realitách či příbuzném oboru

  • skvělé komunikační a prezentační dovednosti

  • profesionální vystupování i projev

  • obchodní schopnosti

  • řp. B

  • angličtina

Nabízíme

  • práci na HPP se stabilním zázemím

  • fixní plat + provizní systém

  • 25 dnů dovolené + 3 sickdays

  • příspěvek na stravné

  • Multisport kartu

  • firemní akce a dovolené

Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Služební automobil

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na Multisport kartu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová